Pakeliamieji langai

Mes siūlome tradicinius angliškus medinius slankiojančius pakeliamuosius langus, kurie atrodo kaip tokių langų originalai, tačiau atitinka šiuolaikinių privalomų standartų reikalavimus.

Tokie slankiojantys pakeliamieji langai gali būti naudojami keičiant langus istoriniuose pastatuose ar konservuojamų vertybių teritorijose. Modernaus stiliaus pakeliamieji langai taip pat tinka naujiems šiuolaikiniams pastatams.

Originalūs pakeliamieji langai sudaryti iš dviejų įstiklintų varčių, kurios vertikaliai slankioja mediniu rėmu, palaikomos vežimėlių, kurių pusiausvyra užtikrinama naudojant švininį svarstį. Langų, kuriuose sumontuoti spiraliniai atsvarai, varčia gali būti lygiagrečiai slankiojanti ir atverčiama.

Tokie langai dažnai išsiskiria plonomis stiklajuostėmis, papuoštomis ovalo ar žiedlapių formos lipdiniais, o vienodai puoštos langinės yra pritvirtintos abiejose langų pusėse, siekiant užtikrinti saugumą ar šilumą.

Šie langai paprastai gaminami iš medžio, o vėliau dažomi. Mes siūlome matines ir permatomas spalvas iš "Sikkens" spalvų paletės.

Langai yra su dvigubu stiklu. Vidinis stiklas patikimai apsaugo nuo įsilaužimo. Langai įstiklinti iš vidaus, o tai reiškia, kad lango stiklo neįmanoma išimti iš išorės.

Languose tvirtiname dviejų rūšių aukštos kokybės atsvarus - firmų "UK Balance"  ir "Mighton" spiralinius atsvarus ir svarčius. Be to, galime pasiūlyti platų profilių, palangių ir apvadų iš derančios medžiagos pasirinkimą.
Kodėl mediniai langai?

Mediena - tai geriausia medžiaga, užtikrinanti išskirtinumą, šilumą, komfortą, tvirtą langų ir durų konstrukciją bei šilumos išsaugojimą.

Pagrindinės ir dažniausiai naudojamos medienos rūšys yra ąžuolas (naudojamas palangėms bei kaip statybinė medžiaga langų gamyboje), pušis, raudonmedis bei maumedis. Mes naudojame trijų sluoksnių klijuotą medieną. Trijų sluoksnių medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina langų naudojimo laikotarpį. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo lango paviršių nuo skilinėjimo.

Angliškų pakeliamųjų langų saugumo savybės

    * Rakinami skląsčiai
    * Vidinis stiklinimas
    * Tvirta konstrukcija
    * Užraktas Rola "S"